ISUZU NOVOCİTİ EURO6 ADBLUE İPTALİ, EMULATÖR MONTAJI NASIL YAPILIR
whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

ISUZU NOVOCİTİ EURO6 ADBLUE İPTALİ, EMULATÖR MONTAJI NASIL YAPILIR

Isuzu Novociti Adblue İptal emulatörü araçta ki adblue problemini ortadan kaldırır. Adblue yakıtını harcamaz ve araç torktan düşmez. 


Isuzu NovoCiti Euro6 araçlarda Adblue iptal’i yapılmaz ise ; Araçta Adblue level sensörü hata verir , Adblue Pompası arızalanır , Nox sensör hatası verir, Sıcaklık sensörü arızalanır ve Dpf filtresi sıkça tıkanır.


Araç bu problemlerden herhangi biri ile karşılaşması durumunda araç 20 km hızını aşamaz ve torktan düşer. Bu durum araç sahipleri için oldukça maliyetli bir durumdur.
Isuzu Novociti Adblue emulatör ile birlikte araçta yaşanan bu problemler ortadan kalkar. Isuzu adblue iptal emulatörü ile adblue sisteminde ki arızalı parçayı değiştirmenize gerek kalmadan devre dışı bırakabilirsiniz. Aracın NOx sensörüne Isuzu Novociti adblue emulatörü taktıktan sonra aracınızın Adblue sistemi yerine geçer ve arızalı parçayı devre dışı bırakır ve Adblue hatası çözümlenmiş olur.


Isuzu Novociti Adblue Emulatörünü Kullanmanız Durumunda ; Aracın Adblue sistemi hata vermez , Araç Adblue yakmaz , Aracın DPF filtresi devre dışı olur , DPF sökülmüş ve Adblue emulatör bağlanmış Isuzu araçta %3 yakıt tasarrufu olur , Aracın performansı artar , Araç torktan düşmez , Egzoz sıcaklığı düşer ve Aracın DPF filtresi tıkanmaz ve temizlik gerektirmez.


Isuzu Novociti Emulatöründe Sarı , Yeşil , Kırmızı ve Siyah Kablolar bulunmaktadır. Adblue Emulatör montajını yapabilmeniz için aracın sol kısmında ki SCR kontak ve SCR direk sigortasını çıkartmanız gerekmektedir.
Isuzu Novociti Emulatörün Bağlantı şemasına ulaşmak için lütfen tıklayınız..

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook