whatsapp+90532 111 02 30

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

Ford (4)

Ford IDS v101.01 Versiyon Türkçe Kurulum

Ford IDS 101.01 versiyonu Ford VCM 2 kullanıcılarına sunulmuştur. Ford VCM 2 arıza tespit cihazınızı en güncel versiyon olan 101.01 versiyona güncelletmek için Teknik Servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Devamını oku...

Ford VCM2 - IDS 96.01 Versiyon Yeni Güncelleme

Ford VCM2 arıza tespit cihazı için kullanılan IDS yazılımı yeni araç sistemleri ile birlikte kendisini de güncellemektedir. 

 

 

Ford arıza tespit sistemi IDS yazılımı 96.01 olarak son versiyon Teknik Servisinimiz tarafından kurulumu yapılmaktadır.

 

IDS 96.01 ile servisinizde trafiğe yeni çıkan tüm araçlar ile bağlantı kurabilir, yetkili servisin yapmış olduğu tüm ariza tespit ve detaylı fonksiyonel işlemleri tamamlayabilirsiniz.

IDS 96.01 versiyon sizi yetkili servis ile aynı statüye taşıyacaktır. Servisinize gelen yeni model araçların hiç birisini geri çevirmek zorunda kalmayacaksınız.

Devamını oku...

Ford VCM 2 Cihazı İle Anahtar (Immobilizer) Kodlama

Ford VCM 2 Cihazı İle Anahtar (Immobilizer) Kodlama

Günümüzde üretilen araçlar immobilizer sistemleri ile donatılmıştır. immobilizer, anahtar çıkarıldıktan sonra bazı elektriksel devreleri keserek motorun elektronik olarak kilitlenmesini sağlayan bir tür kilit sistemidir.sistemin amacı aracın çalıştırılarak kaçırılması önlemektir. Motorun tekrar çalışması için mutlaka kendi anahtarının kullanılması gerekmektedir.

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook