whatsapp+90532 111 02 30

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

Şartlar ve Koşullar

SATIN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA BİLİNMESİ GEREKENLER, TESLİMAT, İADE SÜRECİ:

· Yapacağınız her türlü şikayet öneri veya istek yada tarafımıza bildirilen her türlü sorun mutlaka değerlendirilecektir ve çözüme kavuşturulması sağlanacaktır.

· İsteğinize bağlı olarak farklı kargo şirketleri ile gönderim yapılabilir. Herhangi bir kargo şirketi belirtilmemişse anlaşmalı kargo ile gönderilecektir.

· Ürün teslim alınırken lütfen paketi kontrol ediniz. Hasarlı paketleri teslim almayınız, görevliye bildiriniz.

· Vereceğimiz takip numarasıyla ürününüzün her an nerede olduğunu internet üzerinden takip edebileceksiniz.

· Ürün normal şartlarda mesai saatleri içinde ayni gün kargoya verilir. Resmi tatil günleri yapılan satışların ürünleri ise ilk iş günüde kargoya verilir.

· Ürünlerin 1 yıl üretici garantisi vardır.

· Cihaz hiç kullanılmamış, kontrol amaçlı test edilmiş sıfırdır. Tüm paketlerimiz kargo öncesi kontrol edilir, ancak yinede eksik bir parça veya yanlış bir ürün söz konusu ise bize ulaşmanız halinde ilgili ürün kargo parası tarafımızdan ödenerek adresinize gönderilir.

· İade veya değişim kargo ücreti her ne sebeple olursa olsun site kuralları gereğince satıcı değil alıcı tarafından karşılanır.

Ürünlerimizden memnun kalmadığın taktirde 7 gün içerisinde geri iade yapabilir. Anacak ürün üzerinde herhangi bir deformasyon olması DURUMUNDA HİÇ BİR ŞEKİLDE İADE GERİ ALINMAZ(zaten deformasyon dışındaki arızalar garanti kapsamındadır.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook